img

Puszki z serii Hill’s Canine

Rozróżnia się różne puszki z serii Hill’s Canine. Do jednej z nich zalicza się ,,HILL'S SP Science Plan Canine Adult Indyk 370g”. Jest ona już dostępna do niespełna dziesięciu złotych. Co jednak można o niej powiedzieć? Ukazuje się, że Hill's Science Plan Canine Adult Indyk została stworzona w takim celu, aby wspomagać określoną masę mięśniową i zdrowie licznych narządów wewnętrznych. Ma ona więc połączenie z klinicznie sprawdzonymi poszczególnymi przeciwutleniaczami, jak i również wysokiej jakości białkiem oraz kwasami tłuszczowymi omega-3.

Skutkuje to zatem tym, ze ,,Hill's Science Plan” zawiera pięćdziesiąt dokładnie wyselekcjonowanych  składników, których jednoczesny dobór uzależniony jest  od wieku, jak i również stylu życia oraz rasy, a co za tym idzie specjalnych potrzeb naszego zwierzęcia. Wskazuje się również, ze dobrze dobrana karma to między innymi dobre składniki odżywcze, ale i również odpowiednie oraz precyzyjne zbilansowanie całościowego składu.

Ukazuje się również, że owy kształt oraz wielkość ,,krokieta” zostały jednak zaprojektowane w celu spełnienia potrzeby naszych zwierząt jednak w zróżnicowanym wieku oraz różnych ras. Pamiętajmy zatem, że owe karmienie naszego psa niewłaściwie zbilansowaną karmą prowadzi w szczególności do rozwoju zróżnicowanych schorzeń. Podkreśla się jednak, iż owe pożywienie na pewno nie jest korzystne dla szczeniąt. Zawiera ona szereg zalet, do których zalicza się między innymi: wysokiej jakości białko, które jednocześnie wspomaga owe utrzymanie tak zwanej masy mięśniowej.

Poza tym zapewnia również zdrowie licznych narządów wewnętrznych dzięki poszczególnemu poziomowi sodu oraz fosforu. Ukazuje się, że karmy te mają w składzie między innymi: białko 4,3%, tłuszcz 4,1%, węglowodany 14,5%, włókno 0,5%, wilgotność 75,3%, wapń 0,2%, fosfor 0,17%, sód 0,09%, potas 0,22%, magnez 0,016%, Omega-3 0,2%, Omega-6 0,79%, tauryna 0,09%, wit. A 5,600 IU/kg, wit. D 480 IU/kg, wit. E 148 mg/kg, wit. C 17 mg/kg oraz beta-karoten 0,37 mg/kg.

 Przedstawia się również, że wysokostrawne składniki zapewniają w sposób optymalny wchłanianie tegoż pokarmu. Ukazuje się również, że idealny smak dzięki sporej jakości licznych składników. Producent również zapewnia, że przy zakupie otrzymujemy sto procent gwarancji.

Zobacz również