img

Karma przy schorzeniu stawów

Ukazuje się, że dość wczesne objawy tak zwanego ,,zwyrodnienia stawów” dość  łatwo jest jednak przeoczyć. To swoisty rozwój choroby następuje zdecydowanie szybciej. W związku z czym owa sztywność kończyn, a co za tym idzie istotne trudności z aspektem wstawania oraz również wchodzeniem po schodach czy w okresie  skoków bądź kulenie to jedynie pewna część. Skutkuje to tym, że aspekt leczenia wiąże się pewną próbą podtrzymania naszego psa w jak największej aktywności oraz dobrej kondycji, a co za tym idzie zawiera poszczególna kombinację leków bądź odpowiednie ćwiczenia, jak i również dietę czy kontrolę wagi. Natomiast jego nadrzędnym celem jest swoiste utrzymanie sprawności stawów naszego psa.W takich sytuacjach powinniśmy pomyśleć o odpowiedniej karmie.W poniższych artykule zostaną zatem opisane dwie: PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS JM Joint Mobility Formula, jak i również ROYAL CANIN Adult Giant Dog Osteo & Digest.

Ukazuje się, że PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS JM Joint Mobility Formula jest to wysokiej jakości karma promująca jednocześnie zdrowe stawy u naszych psów w każdym wieku, można ją również stosować już u szczeniąt. Poza tym zawiera dość specjalnie opracowany poziom kwasów tłuszczowych OMEGA-3, w tym również EPA, aby jednocześnie wspomóc naturalne procesy przeciwdziałające jednocześnie zapaleniom stawów. Właściciele mówią, że to właśnie ona wykazała poprawę postawy, a co za tym idzie również chodu u psów ze zmniejszoną ,,ruchomością stawów” przyczyniając się również do zwiększenia mobilności  oraz jakości życia naszego pupila. Skutkuje to również tym , że wyjątkowa jest formuła zaprojektowana przez ,,PURINA”, która  może być również stosowana jako owy element diety zwalczającej jednocześnie otyłość oraz utrzymującej prawidłowy poziom tłuszczu w każdym organizmie danego psa, aby jednocześnie wyeliminować zagrożenie tak zwanym zwyrodnieniem stawów.

Natomiast druga karma to ROYAL CANIN Adult Giant Dog Osteo & Digest. Ukazuje się również, że jest to pełnoporcjowa karma dla wszelkich dorosłych psów ras olbrzymich, o dość wrażliwym przewodzie pokarmowym oraz stawach.

Zobacz również