img

Schorzenia stawów - wybór najlepszych karm

Wiele naszych psów ma do czynienia z licznymi schorzeniami stawów. Jeżeli tak się dzieje powinniśmy naszych pupilom podać przeznaczoną do tego karmę. EUKANUBA Daily Care Sensitive Joints jest to pewien rodzaj suchej karma stworzonej ze swoistym  uwzględnieniem szczególnych potrzeb psów z pewną tendencją do wrażliwych stawów. Tak zwana L-karnityna zawarta jest w formule pomagająca jednocześnie zachować prawidłową masę ciała oraz naturalnie spalać owy tłuszcz. Skutkuje to tym, że owa otyłość często staje się przyczyną licznych schorzeń stawów. Skutkuje to tym, że dodatek glukozaminy oraz siarczanu chondroityny wspiera owe utrzymanie zdrowych stawów, co staje się niezwykle istotne dla dobrej kondycji oraz zdrowia naszego  pupila. Ukazuje się również prawidłowa zawartość białka zwierzęcego gwarantuje szczególne wsparcie dla idealnej masy mięśniowej, a co za tym idzie wapń pozytywnie wpływa na ową budowę kości.

 Zatem musimy mieć na uwadze, że owa karma dodatkowo jest  wyposażona w poszczególne minerały stomatologiczne, które jednocześnie sprzyjają utrzymaniu mocnych oraz zdrowych zębów na dość długi czas. Wskazane prebiotyki pozyskiwane są z poszczególnych pulp buraczanych, które jednocześnie pomagają w dość sprawnym funkcjonowaniu układu pokarmowego oraz w optymalizacji wchłanianych licznych składników, co jednocześnie ułatwia późniejszy proces trawienia. Tak zwane kliniczne przeciwutleniacze występujące przede wszystkim w recepturze, które jednocześnie odbudowują działanie ,,naturalnego” układu odpornościowego.

Poza tym kwasy omega-3 oraz 6 zapewniają zdrową skórę oraz piękną, a co za tym idzie lśniącą sierść – to właśnie wtedy nasz pupil będzie miał możliwość cieszyć się nienagannym wyglądem. Podsumowując co, co je nasz pies ma bez wątpienia kluczowe znaczenie dla jego zdrowia, a przede wszystkim stawów oraz utrzymania dobrej wagi. W związku z czym karma EUKANUBA Sensitive Joints została stworzona przez grono specjalistów (weterynarzy), aby jednocześnie pomóc dorosłym psom, a co za tym idzie naszemu przyjacielowi w celu zachowania doskonałej kondycji i prowadzeniu aktywnego oraz pełnego radości życia.  

Zobacz również