img

ROYAL CANIN Hepatic

Ukazuje się, ze ,,ROYAL CANIN Hepatic”  jest to weterynaryjna formuła stworzona jednocześnie w trosce o szczególne potrzeby naszych dorosłych psów. To właśnie ona na pewno dba o doskonałe działanie owej wątroby w zaistnieniu chorób bądź niewydolności. Skutkuje to tym, że owa wątroba jest bez wątpienia organem o określonych  zdolnościach samoregeneracyjnych, a w prawidłowy sposób zbilansowany pokarm wspiera w przedstawianym procesie. Wskazuje się również, że jest odpowiedzialna za dużo życiodajnych funkcji, a co za tym idzie jej sprawne funkcjonowanie jest bardzo ważne dla zdrowia naszego pupila. 

Potrzeby te również doskonale rozumie tak zwana firma Royal Canin, w związku z czym jej karma to bardzo starannie skomponowana mieszanka bardzo ważnych jakości składników odżywczych,  co za tym idzie niezbędnych dla idealnego zdrowia poszczególnych narządów wewnętrznych. Skutkuje to tym, że zbilansowany poziom dość wysokiej klasy białka nie obciąża w żaden sposób wątroby, a owy błonnik pozwala zatem usunąć szkodliwe toksyny z występującego narządu. Producenci ukazują, że karma ta w składzie ma: ,,zboża (kukurydza, ryż), mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, jaja oraz produkty pochodne z jaj, minerały. DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 248 UI, E1 (Żelazo): 30 mg, E2 (Jod): 1,5 mg, E4 (Miedź): 0,8 mg, E5 (Mangan): 14 mg, E6 (Cynk): 55 mg. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe: 6,5% - Oleje i tłuszcze surowe: 4,2% - Popiół surowy: 1,5% - Włókno surowe: 2% - Wilgotność: 64% - Sód: 0,05% - Nienasycone kwasy tłuszczowe omega 6: 1,6% i omega 3: 0,01% - Miedź ogółem: 1,7 mg/kg”.

Wskazuje się również, że owa karma posiada wiele zalet. Do jednej z nich zalicza się na pewno fakt, że L-karnityna przyspiesza w prawidłowy sposób metabolizm tłuszczów oraz zaspokaja podwyższone zapotrzebowanie pod względem energetycznym wątroby. Musimy być  również świadomi tego, że w prawidłowy sposób zbilansowany poziom białka w żaden sposób nie obciąża wątroby, ale faktem jest, że zaspokaja poszczególne walory smakowe przedstawianej karmy.

Zobacz również