Jeżeli wykańczasz dom lub chcesz przeprowadzić gruntowny remont, to "/>

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


Morsztyna 10

42-209 Częstochowa

Numer telefonu: +48 34 307 07 77

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Listwa prowadząca do tynków


Krótki opis firmy Listwa prowadząca do tynków

Jeżeli wykańczasz dom lub chcesz przeprowadzić gruntowny remont, to z pewnością zainteresuje Cię oferta sklepu internetowego, który w swoim asortymencie ma najróżniejsze produkty służce do eleganckiego i łatwego wykańczania ścian z zewnątrz i wewnątrz budynku. Sklep ten można znaleźć na stronie domenergooszczędny.eu i warto do niego zajrzeć, ponieważ ceny w nim są bardzo przystępne.

Jeżeli planujesz położyć tynki na mokro, z pewnością przyda Ci się listwa prowadząca do tynków, która umożliwi ich idealne położenie. W ofercie sklepu można znaleźć listwy:

  • stalowe,
  • z PCV,
  • aluminium,

a każda z nich ma odpowiedni atest. Jeśli klient nie znajdzie tego, czego szuka, może skontaktować się z Działem Obsługi Klienta sklepu, który postara się taki profil dla niego zamówić. Wybór odpowiedniej listwy zależy przede wszystkim od rodzaju tynku i jeżeli nie wiesz, który wybrać, najlepiej zapytaj obsługę sklepu chętnie udzielającą informacji. Produkt ten ułatwia położenie tynków, ponieważ przyklejone do ściany, wypoziomowane i wypionowane pozwolą na równe zaciąganie tynkiem przy użyciu łaty tynkarskiej.

Pobliskie firmy:

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Zobacz >

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >