FIRMA HANDLOWA BOZ S.A


Geodetów 3

35-328 Rzeszów

Numer telefonu: 17 859 80 20

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Trapery palladium


Krótki opis firmy Trapery palladium

Ceniony internetowy sklep z butami postawił sobie za cel dostarczanie obuwia renomowanych producentów taniej niż w wielu innych miejscach, dzięki czemu osoby, których do tej pory nie było stać na przykład na trapery Palladium teraz mogą sobie na nie pozwolić. Na pewno zaś warto zdecydować się na ich zakup, gdyż obuwie tej marki nie tylko jest modne, wygodne, efektowne i wszechstronne, ale też praktycznie niezniszczalne. Z pewnością jest to zatem doskonała inwestycja, bez względu na to, czy swojej pary będzie się używać tylko raz na jakiś czas, czy codziennie. Można wybrać dowolną opcję, gdyż na butomaniak.pl znajdują się różne modele, idealne do rozmaitych aktywności.

Buty te uchodzą za jedne z najtrwalszych, jakie można znaleźć na rynku, warto zatem płacić za nie nawet regularne ceny, ale dzięki tej ofercie nie ma takiej potrzeby, co klienci mocno doceniają.

Oczywiście warto też sprawdzić inne dostępne propozycje, na przykład buty do biegania, sneakersy czy adidasy, dla kobiet i mężczyzn.

Pobliskie firmy:

FRATERIS-AQUA


Cicha 7, Rzeszów

Zobacz >

MUKK Architektura Wnętrz


Czajkowskiego 13, Krosno

Zobacz >

Apteka Pod Gwiazdą


Azalii Pontyjskiej 2a, Nowa Sarzyna

Zobacz >