Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15

02-382 Warszawa

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Blackmagic davinci resolve


Krótki opis firmy Blackmagic davinci resolve

Edytując materiał wideo, potrzebujesz profesjonalnego sprzętu, z którego pomocą dokonasz stosownych poprawek, nim film trafi np. do sieci. To szalenie istotne w przypadku materiału, który stał się nieudaną produkcją filmową i może go uratować tylko odpowiednia obróbka.

Cyfrowa Republika posiada w swojej ofercie zaawansowane oprogramowanie do prac montażowych, które pozwoli dokonać korekcji barwnej, dodać efekty wizualne, a także inne elementy mogące wzbogacić całą produkcję. Pomyśl nad możliwościami, jakie da Ci Blackmagic DaVinci Resolve lub skorzystaj z innej oferty produktów do tworzenia efektów wizualnych i animacji 3D.

W przypadku braku towaru na stronie firma dokona wszelkich starań, żeby sprowadzić go na życzenie klienta w możliwie najkrótszym czasie. W razie wątpliwości skontaktuj się z obsługą lub skorzystaj z długoterminowego wynajmu profesjonalnego sprzętu w atrakcyjnej cenie. Firma przygotowała zniżki dla aktywnych klientów i możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez nią warsztatach lub szkoleniach pod okiem profesjonalistów.

Pobliskie firmy:

Gabinet stomatologiczny TRIDENT


Kosiarzy 24a, Warszawa

Zobacz >

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Bukowińska 22, Warszawa

Zobacz >

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, Warszawa

Zobacz >