SuperSportowy.pl


Umultowska 32

61-614 Poznań

Numer telefonu: 727 619 461

Ocena firmy: (5 z 1 głosów)

Licznik kilometrów na rower | Super Sportowy


Krótki opis firmy Licznik kilometrów na rower | Super Sportowy

Każdy, kto uprawia jazdę na rowerze i chce na bieżąco monitorować przejechany dystans, powinien zaopatrzyć się w licznik rowerowy. Taki profesjonalny licznik kilometrów na rower można teraz zamówić w internetowym sklepie Supersportowy.pl. Są tam produkty w bardzo atrakcyjnych cenach od różnych producentów, takich jak Sigma czy Lezyne.

Wśród bogatej oferty liczników są urządzenia stosunkowo proste, które mierzą tylko ilość przebytych kilometrów, spalone kalorie czy też podają informacje o nachyleniu terenu. Są też takie bardziej rozbudowane jak komputery. To już najnowszej generacji liczniki GPS, które łączą w sobie nawet do kilkudziesięciu różnych funkcji pomiarowych.

Ceny produktów są zróżnicowane. W sklepie można dostać standardowy licznik już za ok. 100 złotych. Są i takie za ok. 1 050 złotych. To już jednak małe komputerki, ważące zaledwie 30 gramów. Wykonane są z najlepszych materiałów, takich jak aluminium czy karbon. Liczniki te zostały dopracowane w każdym elemencie do perfekcji.

Pobliskie firmy:

Studio Projektowe Motiv


Jana Nagórskiego 5, Poznań

Zobacz >

REHA BŁOCH


Szarych Szeregów 25, Poznań

Zobacz >

fototapetka.eu


Witosa 10, Piła

Zobacz >